برگزاری جشنواره ایده های برتر کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر

1394/12/18

جشنواره ایده های برتر کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر در تاریخ 18/12/1394 با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه و جمعیت افرای سبز در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از ساعت 10 الی 12 برگزار گردید.

هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی با ایده های موفق در کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر بود.

در جشنواره مذکور که به مدت 2 ساعت به طول انجامید جناب آقای مصطفوی کارشناس محترم سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، جناب آقای کماسی مشاور فرهنگی شهرداری کرمانشاه، جناب آقای امیری دبیرکل محترم جمعیت افرای سبز، کارشناسان محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و سازمان بهزیستی استان کرمانشاه، جمعی از مسئولین محترم استان، مدیران و اعضای موسسات فعال در حوزه پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب و تعدادی از خانواده های متاثر از اعتیاد حضور داشتند.

در این جشنواره جناب آقای مصطفوی ضمن خیر مقدم، از موسسات فعال در این حوزه تقدیر و تشکر نموده و ابراز امیدواری کردند که این موسسات می توانند با تلاش و پشتکار، در عرصه پیشگیری و کنترل کاهش آسیب مواد مخدر  به عنوان بازوی پشتیبان نهادهای مرتبط را همراهی کرده و نقش بسزایی را در این زمینه ایفا کنند.

در این جشنواره جناب آقای سلیمی از فعالین عرصه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر به ایراد سخنرانی در خصوص پدیده اعتیاد و تجربه های موفق در کنترل و کاهش آسیب ناشی از این پدیده پرداختند.

در پایان مراسم از ایده های برتر کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر با اهداء لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد. 

 

روابط عمومی جمعیت افرای سبز