سیدمحمد پولادگر: برای رشد ورزش و رضایت مخاطبان باید با برگزاری جلسات آموزشی علم به این حوزه را افزایش دهیم

1402/5/1

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای با بیان اینکه مخاطبان ورزش ارزشمندترین سرمایه زندگی خود یعنی وقتشان را در اختیار ما گذاشته اند، گفت: ورزش ویتامین‌های بسیاری چون شادابی، امید به زندگی، شور و نشاط اجتماعی، سلامت جسم و روان و عرق ملی را در خود دارد و ما باید برای رشد ورزش و رضایت مخاطبانش با برگزاری جلسات آموزشی علم به این حوزه را افزایش دهیم.

 
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدمحمد پولادگر در نشست کارگاه آموزشی تربیت مدرس یادگیری مهارت‌های اجتماعی از طریق ورزش و رشد مهارت‌های حرکتی با تاکید بر اهمیت آموزش گفت: ما موظف هستیم با توجه به اینکه جامعه آماری قابل توجهی از اتباع در ایران حضور دارند، برگزارکننده برنامه‌های آموزشی در راستای توانمندسازی مهاجرین مقیم جمهوری اسلامی ایران باشیم.

وی افزود: ما پیروان دینی هستیم که در اولین آیه نازل شده بر پیامبر خاتم امر به خواندن شده و همین موضوع نشان از اهمیت و جایگاه علم و دانستن در دین مبین اسلام است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای خاطرنشان ساخت: علم به ندانستن و میل به دانستن ۲ مقوله مهم و اثربخش در آموزش است و تا زمانیکه مربیان ما به این ۲ موضوع نرسند جامعه مربیگری پویایی نخواهیم داشت.

پولادگر در ادامه یادآور شد: آمار نشان می‌دهد که جامعه ورزش در دوره های مربیگری برگزار شده به آموزش توجه نکرده و این دوره‌ها تاکنون فاقد ارزش و کیفیت علمی لازم بوده‌اند به همین منظور ما موظف به برگزاری دوره‌های با کیفیت علمی و توجه به آموزش هستیم.
 
وی در ادامه با بیان اینکه مخاطبان ورزش ارزشمندترین سرمایه زندگی خود یعنی وقتشان را در اختیار ما گذاشته اند، گفت: ورزش ویتامین های بسیاری چون شادابی، امید به زندگی، شور و نشاط اجتماعی، سلامت جسم و روان و عرق ملی را در خود دارد و ما باید برای رشد ورزش و رضایت مخاطبانش با برگزاری جلسات آموزشی علم به این حوزه را افزایش دهیم.